CO OFERUJEMY

 

 Współpracujemy z kilkunastoma liczącymi się towarzystwami ubezpieczeń m.in. PZU, Warta, HDI, Generali, Gothaer, Allianz, Compensa, Hestia, Uniqa, Liberty, AXA, Aviva, Interrisk, Proama, TUZ, MTU, Reso, LINK4. Dzięki temu możemy zapewnić  doskonale dobrana ofertę pod względem zakresu ubezpieczenia, jak również jego ceny. Niezależnie od tego czy szukasz ubezpieczenia dla samochodu, domu, firmy, wybierasz się na urlop albo potrzebujesz innej indywidualnej oferty – zawsze znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Co nas wyróżnia?

 

Otoczymy Cię opieką przez cały okres trwania ubezpieczenia, służymy Ci radą nie tylko w wyborze polisy, ale również w razie potrzeby będziemy Cię wspierać jako pomoc informacyjna w zakresie likwidacji szkód.

Oferujemy bezpłatny audyt Twoich ubezpieczeń, specjalnie dla Ciebie sprawdzimy czy Twoje ubezpieczenia chronią Cię w zakresie w jakim tego oczekujesz, w razie potrzeby zaproponujemy niezbędne zmiany, tak aby zwiększyć poziom Twojego zabezpieczenia optymalizując Twoje koszty.

Szanujemy Twój czas, oferty ubezpieczeń przygotowujemy wcześniej, tak abyś na spotkaniu z nami otrzymał już gotowe opcje do wyboru.

Ograniczamy Twoje zaangażowanie i minimalizujemy Twoje koszty, współpracujemy z różnymi zakładami ubezpieczeń, doskonale znamy ich oferty i potrafimy wyszukać rozwiązania najlepsze dla Ciebie.

Priorytetem dla nas jest wzajemne zaufanie, dlatego stawiamy na dobre relacje, szukamy partnera do współpracy, a nie jedynie klienta kupującego ubezpieczenia.

Odpowiadamy za to co robimy, więc nie zaproponujemy Ci niczego co nie będzie dobre dla Ciebie.

 

Na nas zawsze możesz liczyć