Dom i mieszkanie

 

Dom to wyjątkowe miejsce dla Twojej rodziny

 

   Dom to miejsca do którego wracamy aby odpocząć, spędzamy w nim mnóstwo szczęśliwych chwil z najbliższymi – kojarzy nam się z bezpieczeństwem i spokojem.

   Jest często dorobkiem całego naszego życia, warto zatem zatroszczyć się o to, aby tak ważne miejsce posiadało kompleksowa ochronę dostosowana do Twoich potrzeb. Chcemy przedstawić Ci kilkanaście ofert ubezpieczenia domu, mieszkania oraz OC w życiu prywatnym z m.in. PZU, Warta, HDI, Generali, Gothaer, Allianz, Compensa, Hestia, Uniqa, Liberty, Aviva, Interrisk, Proama, TUZ, Reso.

   Dopasujemy dla Ciebie optymalny zakres ubezpieczenia Twojego domu lub mieszkania, również w sytuacji kiedy posiadasz kredyt hipoteczny i potrzebujesz ubezpieczenia pod cesję dla banku. Posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenia all risk, jak również polisy z zakresem opartym na ryzykach nazwanych. Możemy Ci również zaproponować ubezpieczenie OC w życiu prywatnym zapewniające ochronę Tobie i Twoim bliskim w sytuacjach, kiedy będziesz potrzebował ochrony związanej z czynnościami życia prywatnego, kiedy to w myśl przepisów zobowiązany będziesz do naprawienia szkody wyrządzonej osobie trzeciej. Z nami nic Cię nie zaskoczy.

 

Postaw z nami na bezpieczeństwo