ZAUFALI NAM

 

Profesjonalizm i rzetelność  w naszej pracy przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Miło nam zatem pochwalić się referencjami od kilku z licznego grona naszych partnerów.

 

goodbyelenin„rozpoczęcie współpracy z PRAMUS Ubezpieczenia pozwoliło nam na dobranie dla nas ubezpieczenia, które bierze pod uwagę nasze indywidualne potrzeby”.

Mateusz Żołnierczyk

generalny manager

 

 

„w swojej pracy wykazuje się ogromnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, rzetelnością i szeroką wiedzą ubezpieczeniową”.

Krystyna i Piotr Witek

właściciele

 

 

sklep-budowlany-zpt-pajak-logo-1470066267-1„ jest godnym polecenia partnerem do współpracy dla podmiotów, które szukają partnera będącego dla nich wsparciem w odpowiednim doborze ubezpieczeń dostosowanych do ich oczekiwań”.

Paweł Pająk

właściciel

 

 

„ od kilku lat czuwa nad bezpieczeństwem naszej firmy, wspiera nas w zakresie doboru kompletnej i dostosowanej do naszych potrzeb oferty ubezpieczeń(…). Jest godnym polecenia partnerem do współpracy”.

Izabela Bartkowiak

wiceprezes zarządu

 

 

skulogo

„jest doskonałym agentem ubezpieczeniowym, zawsze zainteresowanym zaoferowaniem swoim klientom usług na najwyższym poziomie”

Karol Mich

właściciel

 

 

„PRAMUS Ubezpieczenia zapewniła nam pełne doradztwo na etapie doboru rozwiązań ubezpieczeniowych, jak i w trakcie ich trwania, zapewniajac kompleksowa obsługe i wsparcie”

Grzegorz Brzeziński

prokurent

 

 

„na wyróżnienie zasługuje sposób analizy potrzeb naszej firmy oparty o zakres wykonywanych przez nas kontraktów i doświadczenie firmy Pramus Ubezpieczenia we współpracy z firmami świadczącymi usługi w branży prac wysokościowych”.

Krzysztof Oleś

właściciel

 

 

brush-logo„niniejszym potwierdzamy, że współpraca z biurem PRAMUS UBEZPIECZENIA w zakresie kompleksowego ubezpieczenia naszej firmy jest zawsze wykonywana rzetelnie i z zachowaniem wysokich standardów”.

Krystyna i Piotr Witek

właściciele